Polski English

W naszych boksach handlowych jak również na stanowiskach na wolnym powietrzu sezon owocowo-warzywny trwa w pełni.

Nasza oferta zawiera między innymi wysokiej jakości truskawki, maliny, czereśnie, agrest jak również warzywa: ogórki, pomidory, bób, kapustę pekińską, głowiastą, włoską, kalafiory i brokuły. 

20140615 183521 - Kopia

Proponujemy konkurencyjne ceny które uzależnione są od warunków atmosferycznych, zapotrzebowania na produkty jak również podaży. Poza owocami posiadamy w naszej ofercie  również warzywa takie jak: ogórki, pomidory, bób, kapustę pekińską, głowiastą, włoską, kalafiory i brokuły oraz wiele innych. Wszystkie nasze produkty pochodzą z lubelskich gospodarstw położonych w większości w dolinie Wisły, a więc na bardzo żyznych glebach.

Dostęp do chłodni pozwala nam na  zaoferowanie Państwu owoców najwyższej jakości przechowywanych w takich warunkach, aby zachowały swoją świeżość jak najdłużej.

DSC 0325

 Również w naszych boksach handlowych możecie Państwo zakupić naturalnie mętne soki jabłkowe. Sok otrzymywany jest poprzez tłoczenie owoców, dzięki czemu zachowuje wysoki poziom bioaktywności, pozostaje w nim całe bogactwo witamin i składników odżywczych zawartych w jabłkach.
Soki są w 100 % naturalne, bez dodatku wody, cukru, sztucznych barwników i konserwantów.
 

Oferujemy kartony 3 i 5 litrowe oraz sok w butelkach szklanych o pojemności 300 ml.

20140615 152737 - Kopia
 
Jako Grupa Producencka mamy pewność, że owoce są produkowane oraz zbierane w odpowiednich warunkach higienicznych na co gwarancją są certyfikaty Integrowanej Produkcji oraz Global G.A.P. naszych rolników. Tak bliska współpraca z producentami pozwala nam również na sprostanie każdemu zamówieniu naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoiska oraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest zawsze przygotowywana indywidualnie dla każdego odbiorcy.

 

Wszelkie informacje dostępne pod numerami telefonów:

537-001-539oraz537-001-623

lub bezpośrednio w Hali E, boks 28 i 29


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski