Polski English

Doradca rolniczy/Agronom

Zadania:

- świadczenie usług doradczych rolnikom,
- wykonywanie prób glebowych,
- doradztwo w zakresie stosowania ŚOR,
- wsparcie rozwoju gospodarstw rolnych,
- pomoc w wdrażaniu w gospodarstwach systemów jakości.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie rolnicze, mile widziane wyższe rolnicze,
- znajomość agronomii i zagadnień z zakresu uprawy roślin,
- praktyczna wiedza z zakresu rolnictwa i sadownictwa,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera, Internetu i urządzeń biurowych,
- chęć do pracy, zaangażowanie, silna motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
- możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne zarobki.