Polski English

Jagodowe Trendy 2018

            W dniach 7 - 8 luty 2018r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Sadownicza w Kraśniku pt. „Jagodowe Trendy”.

            Jak co roku w Kraśniku odbyły się „Jagodowe Trendy” – wystawa wielu firm i przedsiębiorców z branży owocowo – warzywnej oraz cykl konferencji i wykładów o tematach ściśle związanych z rolnictwem i sadownictwem.

jagodowe2018

Jako Grupa Producentów Owoców i Warzyw kolejny raz uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku prezentowaliśmy  nasz stały produkt jakim jest jabłko oraz kilka nowości – importowane owoce miękkie takie jak: truskawki, borówkę amerykańską czy porzeczkę czerwoną. W naszej firmowej ofercie po raz pierwszy pojawiła się cała gama owoców mrożonych w opakowaniach po 300g. Produkty te wzbudziły spore zainteresowanie wśród odwiedzających rolników oraz innych wystawców.

            Udało nam się pozyskać i zachęcić do współpracy na sezon 2018 nowych dostawców. Tegoroczną konferencję uważamy za bardzo udaną ze względu na bardzo duże zainteresowanie i nawiązanie nowych, cennych pod względem handlowym kontaktów. 


            Przez dwa dni organizowane były wykłady i konferencje związane z tematyką uprawy owoców miękkich, od wyboru odmian owoców jagodowych poprzez wpływ warunków środowiskowych na uprawy po zatrudnienie pracownika w rolnictwie.


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski