MIĘDZYNARODOWE TARGI OWOCÓW I WARZYW FRUIT ATTRACTION 2017 w Madrycie

W dniach 18-20 października 2017 r., w sześciu już pawilonach, wystawiało swoje produkty łącznie ponad 1500 firm.

Na polskim stoisku, zorganizowanym przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw oraz  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hiszpanii, zaprezentowały się konsorcja  Appolonia Sp. z o.o. i LubApple Sp. z o.o. oraz Rajpol Tarde Sp. z o.o., Stowarzyszenie Sady Grójeckie, Gold-Sad Sp. z o.o., SunBerry Sp. z o.o., P.P.H. Ewa-Bis Sp. z o.o., Premium GoldSp. z o.o., JK Trans Sp. z o.o.

Na targach prezentowaliśmy głównie nasz sztandarowy produkt czyli jabłko. Nie zabrakło również jagody, gruszki, soków owocowych i koncentratów.

Madryt

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony stałych jak i potencjalnych dostawców i klientów z różnych krajów. Targi były kolejną, doskonałą okazją do zaprezentowania polskiej oferty z branży owocowo-warzywnej. Mieliśmy okazję zdobyć wiele nowych kontaktów i poszerzyć naszą wiedzę i doświadczenie w rozmowach oraz współpracy międzynarodowej.

W tym roku swoją obecnością zaszczyciły nas Panie Elżbieta Rafalska, minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marzenna Adamczyk, ambasador RP w Madrycie oraz minister Rolnictwa, Żywienia i Środowiska Hiszpanii, Isabel García Tejerina,

Po prezentacji na Targach wszyscy polscy wystawcy zostali zaproszeni do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Madrycie na Festiwal Polskiego Jabłka. Festiwal zgromadził przedstawicieli hiszpańskich firm, instytucji, mediów specjalizujących się w branży spożywczej, a także korpusu dyplomatycznego. Ambasada każdego roku bierze czynny udział w organizacji targów by umożliwić skuteczne nawiązywanie stosunków handlowych z przedsiębiorcami z Hiszpanii.

Gościem Festiwalu była, Pani Elżbieta Rafalska minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 Za wieloletnią współpracę przy organizowaniu polskiego stoiska narodowego podczas Targów oraz za wkład w promocję polskich produktów na rynku hiszpańskim, podziękowaliśmy wręczając pamiątkowe statuetki, Pani ambasador Marzennie Adamczyk oraz kierownikowi WPHI Panu Mirosławowi Węglarczykowi.


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski