Vera Natura Sp. z o. o.

Od pewnego czasu nasza firma starała się wejść ze swoja ofertą na rynki azjatyckie. Dziś możemy z przyjemnością poinformować o zakończeniu negocjacji, które zaowocowały założeniem w grudniu tego roku nowej spółki Vera Natura Sp. z o.o..

Spółka powstała przy współpracy Fruvitaland Sp. z o.o. z koreańską firmą Arioco Consulting. Dzięki temu wydarzeniu nasze owoce, mrożonki i koncentraty będą trafiały do odbiorców z takich krajów jak Korea, Chiny, Wietnam czy Japonia.

Prezesem Vera Natura Sp. z o.o. została Pani Sara Lee – Prezes Arioco, z którą rozmowy o współpracy trwały od blisko roku. Wiceprezesem natomiast został Pan Paweł Grzeszczak – wiceprezes Fruvitaland. Naszych zagranicznych wspólników zainteresował region Lubelszczyzny przede wszystkim ze względu na zdrowe, naturalnie produkowane owoce i warzywa oraz ogromne doświadczenie rolników jak również rozmiar produkcji. Dzięki temu, że nasza grupa zrzesza wielu sadowników jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw, a dzięki wdrożonym systemom jakości nasza żywność jest zdrowa i bezpieczna dla konsumentów.

Połączenie znajomości azjatyckiego rynku Pani Lee oraz naszego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości owoców i warzyw w naszej opinii z pewnością przyczyni się do pozyskania przez nas atrakcyjnych rynków zbytu.

Owoce naszej grupy już teraz można znaleźć w wielu dużych sklepach na terenie kraju. Eksportujemy je na Europę ale także do egzotycznych krajów takich jak Egipt, Jordania, Libia czy Arabia Saudyjska. W przyszłym roku zaczynamy podbój rynków Dalekiego Wschodu.

 


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski