8 Międzynarodowe Targi Warzyw i OwocówFruit Attraction w Madrycie

 

Targi w Madrycie należą do jednych z największych i najważniejszych imprez branży spożywczej w Hiszpanii, które rokrocznie przyciągają stale rosnącą liczbę wystawców i gości z całej Europy i Świata. Najlepszym dowodem na to jest 3 ha powierzchnia wystawowa mieszcząca ponad 1200 wystawców z 30 krajów.

IMG 20161007 111624

W tym roku w dniach 5-7 października Polska po raz czwarty uczestniczyła w tym wydarzeniu. Na stoisku narodowym zorganizowanym przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw (KZGPOiW) oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Madrycie wystawili się ze swoimi produktami polscy przedsiębiorcy i grupy producenckie.

Impreza ta ma głównie na celu umożliwienie uzyskania informacji o rynkach hiszpańskich i latynoamerykańskich, budowanie sieci biznesowych, organizowanie spotkań z obecnymi i potencjalnymi dostawcami/odbiorcami, analizowanie i sprawdzanie cech produktów lub usług dostawców. Targi stwarzają doskonałą okazję do obserwacji trendów w branży spożywczej i wśród konsumentów dzięki seminariom, kongresom oraz konferencjom.

Nasza firma również uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Warzyw i Owoców Fruit Attraction jako konsorcjum grup LubApple Sp. z o.o. pod szyldem Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw.

IMG 20161005 153004

 

Wszyscy polscy wystawcy zostali zaproszeni do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Madrycie na Festiwal Polskiego Jabłka. Ambasada czynnie bierze udział w organizacji targów by umożliwić skuteczne nawiązywanie stosunków handlowych z przedsiębiorcami z Hiszpanii. Ambasador wręczył uroczyste podziękowania dla producentów, którzy wzięli udział w targach po raz czwarty i prowadzą owocną promocje na rynku hiszpańskim. Festiwal był okazją do promowania polskich produktów z branży spożywczej, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem hiszpańskich partnerów.


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski