Polski English

MIĘDZYNARODOWE TARGI OWOCÓW I WARZYW FRUIT ATTRACTION 2017 w Madrycie

W dniach 18-20 października 2017 r., w sześciu już pawilonach, wystawiało swoje produkty łącznie ponad 1500 firm.

Na polskim stoisku, zorganizowanym przez Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw oraz  Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hiszpanii, zaprezentowały się konsorcja  Appolonia Sp. z o.o. i LubApple Sp. z o.o. oraz Rajpol Tarde Sp. z o.o., Stowarzyszenie Sady Grójeckie, Gold-Sad Sp. z o.o., SunBerry Sp. z o.o., P.P.H. Ewa-Bis Sp. z o.o., Premium GoldSp. z o.o., JK Trans Sp. z o.o.

(Czytaj więcej)

 


 

Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2017

W dniach 1-3 czerwca odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo 2017 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

(Czytaj więcej)

 

XXIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

W dniach 17-19.03.2017r. odbędzie się 23. edycja Targów Techniki Rolniczej.
Zakres branżowy targów techniki rolniczej w Kielcach to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Program targów


Gala Ambasadora Województwa Lubelskiego


Mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma w ostatnich dniach uzyskała certyfikat Marka Lubelskie. Od tego momentu możemy oficjalnie promować nasz piękny region poprzez sprzedaż wysokiej jakości owoców i warzyw wyprodukowanych dzięki doświadczeniu członków naszej grupy. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalsze wspólne sukcesy. (Czytaj więcej)


 

Fruit Logistica 2017

 

Kolejna odsłona Friut Logistici już trwa! W dniach 8-10 luty w Berlinie odbywają się największe i najsłynniejsze targi owocowo-warzywne w Europie. Cel tych targów to umożliwienie spotkania specjalistów zajmujących się produkcją i dystrybucją produktów owocowo-warzywnych.

(Czytaj więcej)

 


O nas w prasie

 


 

Jagodowe Trendy 2017

            W dniach 19 - 20 luty 2017r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Sadownicza w Kraśniku pt. „Jagodowe Trendy”, której po raz kolejny byliśmy uczestnikami.

            Nasze stoisko jak corocznie przyciągało uwagę dorodnymi owocami, które zwiedzający mogli również degustować. Wystrój stoiska mógł lekko zmylić producentów owoców miękkich jednak ze względu na porę roku to jabłka i gruszki stanowiły piękną dekorację. Jednak głównym celem obecności naszej firmy na tegorocznej konferencji „Jagodowe Trendy” było zachęcenie i pozyskanie jak największej liczby dostawców owoców deserowych między innymi: malin, porzeczek, truskawek, wiśni, czereśni, jeżyn, borówek.          (Czytaj więcej)


 


Copyright 2013.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie FajnyInformatyk.pl.
Dofinansowanie z unii EuropejskiejPolski